Sveikiname mišrių porų turnyro nugaletojus !!!

Balandžio 20d. Šeštadienį vyko mišrių porų turnyras “NOTO” taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 12 porų iš Kauno ir ne tik…

Poros rungtyniavo dviejuose pogrupiuose kiekviena su kiekviena. Viso buvo sužaista virš 50 setų. O finale susitiko po dvi stipriausias komandas iš abiejų pogrupių. Nugalėtojai buvo apdovanoti Kauno teniso klubo “NOTAS” taurėmis bei medaliais. Taip pat nugalėtojams buvo išdalinti turnyro rėmėjo ir partnerio VISUOMENĖS HARMONIZAVIMO PARKO  pakvietimai į SPA centrą, kuriame galės mėgautis vandens ir pirčių zonos teikamais malonumais bei atgauti jėgas sekantiems turnyrams… Turnyro metu dalyviai buvo vaišinami restorano “GRIZLIS ” patiekalais, bei Maximos gaminiais. Iš karto po turnyro dalyviai buvo kviečiami į sodybą Mauručiuose kur jų laukė pirtis, kubilas ir prūdas. Dėkojame sodybos savininkams už svetingumą.

Dėl trečios vietos mažajame finale susitiko Raimondas Maročka su Ingrida prieš Tomą Laurinėną ir Gretą Skirmantaitę, daugiau jėgų vis dėlto turėjo pirmieji, nugalėję savo varžovus rezultatu 6/2.

Didžiajame finale susitiko dvi stipriausios turnyro poros Egidijus su Džemilė prieš Tadą ir Rasą Kisielius. Šį kartą stipresni dėl objektyvių priežasčių buvo Egidijus bei Džemilė nugalėję savo varžovus 6/1.

Taip pat norime palinketi kuo greičiau pasveikti Urtei, kuri po dviejų pergalių, poroje su  tėčiu Tadu, dėl traumos, turėjo pasitraukti iš turnyro.

Iki sekančio :)